NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNE, ENERGOOSZCZĘDNE OSIEDLE - ZIELONE TARASY - TYCHY, UL. JAŚKOWICKA (projekt w trakcie realizacji)

man-trans-tychy
matrans-domy
matrans-domy

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego osiedla mieszkaniowego. Zaawansowanie prac pozwala nam złożyć Państwu propozycje zakupu segmentu jeszcze w tym roku. Nowatorska architektura oraz doskonała kompozycja wraz z otoczeniem, tworzą bardzo atrakcyjną bryłę, zarówno poszczególnych segmentów, jak i całego budynku. Przemyślane rozwiązania funkcji mieszkania gwarantują komfortowe i praktyczne warunki życia.Osiedle usytuowane jest w Tychach przy ulicy Jaśkowickiej, granicząc z zagrodą danieli, co nadaje temu miejscu niepowtarzalny urok. Cisza i spokój, a jednocześnie zaledwie 0,5 kilometrowa odległość od centrum, czyni z tego osiedla enklawę prywatności, w tętniącym życiem mieście. Dzięki bardzo dobremu systemowi komunikacji, z naszego osiedla dotrą Państwo do centrum miasta w kilka minut.

Zakup domu to ważny moment życia

Dlatego zdajemy sobie sprawę, że słowa w pełni nie oddają walorów oraz klimatu oferowanych mieszkań. W związku z tym zachęcamy Państwa do odwiedzania nas i zadawania pytań. Mamy nadzieje, iż nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem. Możemy dodać jeszcze, że podjęlismy rozmowy z kilkoma Bankami. Celem tych rozmów jest przygotowanie dla Państwa atrakcyjnej oferty kredytowej, dla tych, którzy chcieliby w ten sposób finansować zakup domu. W przypadku jakichkolwiek pytań, zarówno tych dotyczących bezpośrednio transakcji finansowych, jak i architektury mieszkań, prosimy kontaktować się z Romanem Laskowskim – Tel. 504 147 736. Kolorystyka przedstawiona w ofercie może różnić się od rzeczywistości. Niniejsza prezentacja ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.1 par 1 KC

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: 504 147 736

Charakterystyka budynku

Fundament

Płyta fundamentowa gr. 25cm na zagęszczonym niewysadzinowym gruncie oraz ścianach fundamentowych wykonanych do głębokości przemarzania gruntu. Grubość płyty – 25cm, beton klasy C20/25 (B25).

Elewacja

Styropian 20 cm, tynk akrylowy na siatce malowany, elementy drewniane w kolorze zbliżonym do koloru okien, okładzina z kamienia naturalnego.

Instalacja

Elektryczna 230V rozprowadzona po budynku, w kuchni 380V TV radio 3 punkty. Wod – Kan PP i PCV łącznie 12 punktów bez białego montażu. CO energooszczędny kocioł z zamkniętą komora spalania, stalowe grzejniki płytowe. Ogrzewanie podłogowe w kuchni. Ogrzewanie podłogowe na całym parterze budynku.

Posadzka

Na płycie żelbetowej, ocieplenie stanowi styropian twardy grubości 20cm. Wylewka betonowa zbrojona siatką zgrzewaną z ogrzewaniem podłogowym. Warstwę wierzchnią stanowi ceramika lub panele w zależności od pomieszczenia.

Stropodach

Strop Filigran gr.20cm. Warstwa spadkowa ze styroduru grubości minimum 30cm. Izolacja wierzchnia z papy termozgrzewalnej.

Kominy

Systemowe; wentylacyjne i spalinowe do kominka i kotła gazowego.

Stolarka otworowa

Jednostronny kolor barwiony w masie, profil Brugmann Prestige 73, okucie Aktiv, wszystkie otwory maja zamontowane skrzynki i listwy prowadzące do rolet. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Kolor stolarki – złoty dąb

Ściany, stropy

Ściany konstrukcyjne – pustak ceramiczny grubości 25 i 29 cm ocieplany styropianem grubości 20 cm. Strop prefabrykowany typu Filigran gr. 20cm (płyta prefabrykowana 5 cm + nadbeton zbrojony gr.15 cm). Beton klasy C20/25 (B25)

Zagospodarowanie terenu

Przed budynkami zaprojektowano drewniane wiaty garażowe, podjazd wyłożony kostką brukową, wydzielone miejsce na śmietnik, od strony ogrodowej (w południowej części działek) zadaszony taras z kostki betonowej.

Rzuty budynku

Parter

Piętro

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: 504 147 736