Profesjonalny transport

Mantrans-5-554x406
MT-02-small-270x180
MT-10-small-270x180

Od początku powstania firmy wiodącym rodzajem działalności jest transport i sprzedaż towarów masowych, materiałów budowlanych oraz kruszyw. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Posiadamy wymagane licencje na wykonywanie transportu krajowego, jak i międzynarodowego oraz ubezpieczenia OCP przewoźnika i ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. W ciągu tak długiego okresu funkcjonowania zdobyliśmy bogate doświadczenie, które owocuje coraz liczniejszym gronem partnerów.

Dysponujemy:

Baza transportowa 

Znajduje się w podstrefie tyskiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Fabrycznej. W skład bazy wchodzą wydzielone na sekcje miejsca parkingowe, nowoczesna myjnia samochodów ciężarowych, stacja tankowania paliwa, dyspozytornia wraz z pomieszczeniami socjalnymi oraz zaplecze warsztatowe.

Na szczególną uwagę zasługuje grupa doświadczonych mechaników, gotowych do usunięcia każdej usterki, zarówno w nowocześnie wyposażonym warsztacie, jak i również na trasie – umożliwia to w pełni wyposażony samochód serwisowy.

Zapraszamy do współpracy

MANTRANS-TYCHY