Kopalnia Dolomitu REK w Imielinie

Pierwotnie znana była pod nazwą KOSD (Kopalnia Wapienia i Dolomitu Imielin). Od 2014 roku, gruntownie zmodernizowana kopalnia funkcjonuje pod nazwą REK. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wydobycia i przeróbki dolomitu, uzyskaliśmy produkty najwyższej jakości do budowy dróg oraz dla rolnictwa. Zasoby w naszym zakładzie szacowane są na poziomie 10 milionów ton.

Wychodzimy z założenia że tylko obustronne zadowolenie skutkuje pomyślną transakcją. Z tego względu jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, zapewniając im elastyczną współpracę. Jak już Państwo wiedzą, obok profesjonalnej współpracy priorytet w naszej firmie stanowi możliwie najwyższa jakość wydobywanych kruszyw. Potwierdzona została znakiem CE, a także skontrolowana przez naszych specjalistów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych wyrobów, zapraszamy do zakładki Kruszywa. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do skonsultowania się z naszym biurem w Tychach za pośrednictwem drogi telefonicznej lub mailowej. Z kolei sprzedaż kruszyw odbywa się od poniedziałku do soboty w Kopalni Dolomitu REK w Imielinie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

DLACZEGO POWINIENEŚ POSTAWIĆ NA NASZĄ KOPALNIĘ DOLOMITU?

Dobra jakość w dobrej cenie

Nasze wapno dolomitowe jest uważane za jedno z lepszych. Wszystkie nasze wyroby podlegają kontroli przez Laboratorium Inżynierii Lądowej LABOTEST w Katowicach. Wydobywane przez nas wapno dolomitowe posiada opinię Głównego Laboratorium Analiz Chemicznych w Puławach.

Szeroki asortyment

W naszej ofercie można znaleźć najwyższej jakości kruszywa dolomitowe, piasek podsypkowy czy grys do budowy dróg oraz dla rolnictwa.

Nowoczesne rozwiązania

To, że powstaliśmy w 1990 roku, nie oznacza, że nie idziemy z duchem czasu. Wręcz przeciwnie – stawiamy na nowoczesne technologie i metody produkcji, które znacznie przyczyniły się do podwyższenia jakości naszych wyrobów.

Kruszywo dla każdego

Obsługujemy nie tylko duże inwestycje, ale także małych odbiorców. Każdy partner jest dla nas ważny.

Własna flota samochodowa

Powyższe korzyści to za mało? Realizujemy dostawy samochodami samowyładowczymi: 26- tonowymi oraz 18- tonowymi, co jeszcze bardziej usprawnia cały proces transakcji.

Zapraszamy do współpracy

Uniquely matrix economically sound value through cooperative technology. Competently parallel task fully researched data and enterprise process improvements. Collaboratively expedite quality manufactured products via client-focused results Synergistically deliver performance based methods of empowerment whereas distributed expertise